Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 14:09   #19
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
To što si se ti uhvatio te nebitne usporedbe k'o krokodil, umjesto da komentiraš suštinu (da uistinu nije potrebno doslovno 'zaustaviti' ilegalnu imigraciju tim zidom - da bi on svejedno imao smisla, tj. koristi), više ovako govori nešto o tvom psihološkom sklopu.
Ovo se zapravo odnosi na tebe, jer ti si taj koji ignorira suštinu a baviš se pizdarijama, poput te jeli ona shvaća da zid neće 'zaustaviti' nego 'usporiti' imigraciju. I onda još na to vežeš loše usporedbe. Ovaj izlet ti je tragikomičan.

Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Što sad tu petljaš. Rekla je doslovno da je zid 'beskoristan' (čak 'sulud'), jer 'neće zaustaviti ilegalnu imigraciju'. Ako je htjela reći npr. da 'neće dovoljno smanjiti ilegalnu imigraciju da opravda trošak', mogla se i drugačije izraziti.
Da, to je rekla. Na što si joj ti ukazivao kako je ta filozofija identična onoj da trgovine treba ostavljati otvorenima obzirom da brava neće zaustaviti lopove.

Međutim, ta usporedba ne slijedi ono što je ona rekla, jer ona nije rekla da cijelu zemlju treba ostaviti otvorenom, već je govorila o vrlo specifičnom modelu prepreke, a ne na prepreke u kompletu.

Ti to, dakako, shvaćaš i shvaćaš važnost tog argumenta u raspravi ali ostaješ se praviti lud i tvrditi kako je tvoja usporedba savršeno smislena. Dočim, ja osjećam potrebu ukazati na tvoje loše 'zamke', jebiga psihološki sklop.

Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Tvoja intervencija je nepotrebna either way.
Moj psihološki sklop se ne slaže.

Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
WTF? Što bi ti da 'odgovaram' na ta bezvezna pitanja? Pa nemam ja ni zakonsku ni moralnu obavezu adresirati nekakva laička naklapanja. Nego to radim jedino kad me zainteresira iz nekog razloga; ta pitanja me nisu baš zainteresirala. To su tehnički detalji kojima se bave oni koji će actually zid graditi; mene samo zanima politika u vezi toga, a ne tehnički detalji. Nisam diletant.
Pa ta 'bezvezna pitanja' su upravo ovo;

Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Ako je htjela reći npr. da 'neće dovoljno smanjiti ilegalnu imigraciju da opravda trošak', mogla se i drugačije izraziti.
I, molim te, primi na znanje da ja ne govorim da ta pitanja zaista nisu bezvezna, jer kao ni ti, ni mene to pretjerano ne zanima niti se razumijem u njih.

Međutim, to je suština, a ti joj tražiš logičke falinge demonstrirajući vlastite. Karma is a bitch.

Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Eto ga na, onaj tamo rastura Trumpa već 20 godina, sigurno duže od mene, ovaj se super kuži u temu spolnosti, ziher puno bolje od mene... jeste li vi dečki što u rodu?
Pa sigurno ima puno stvari u koje se kužiš bolje od mene. Evo, već ti Trumpa prepuštam. Ajd pozdrav.
Globinho is offline