Pogledaj jedan post
Old 22.10.2010., 16:56   #30
Quote:
vaga85 kaže: Pogledaj post
prije negdje mjesec dana sam naišla na članak o vlasniku jedne poveće firme u Zagrebu koji boluje od multiple. njegovo stanje je malo teže kako sam pročitala i htio je otići na operaciju u Izrael, no na kraju je bio prvi u Hrvatskoj koji je otišao na tu operaciju.
ja sam prije 2, 3 godine upoznala isto jednu osobu kada sam ležala u bolnici koja je otišla na operaciju, čak sam ju i vidjela poslije i čini mi se da su rezulati bili i više nego dobri, barem kako su joj rekli a i kako se držala...
više sam puta pitala svoju doktoricu u vezi operacije, uvijek sam dobivala odgovor da se to kod nas ne radi, iako se po ovom mogu navest bar 2 osobe koje su bile.
ponekad mi se čini kao da treba imat para u džepu za ovu operaciju, a ne koja je težina bolesti
Gle ja znam da su za tu poznatu osobu tvrdili da ga je izljećio Maki i kolko znam on je financirao pojavljivanje Makija u Hrvatskoj ali kolko čujem ta osoba je trenutno u dosta teškom stanju (neznam dal mislimo na istoga, ima firmu u Sesvetama).
Osoba za koju ja znam je iz Siska i operacija je napravljena na njeno inzistiranje i za njene novce i nakon privremenog poboljšanja sve se vratilo na staro uz daljnju progresiju bolesti.
Ta vrsta lječenja nije službeno verificirana i za sada se samo u Izraelu nešto s time pokušava.
Ponavljam smrtnost je preko 5% i čisto sumljam da bi neki neurolog preuzeo rizik te vrste lječenja a korist je minimalna.
Naravno da je za tu operaciju potreban novac jer nije službena terapija zato ju i propagira doktorica koja je u svojoj bolnici nedostupna ali je zato popodne u svojoj privatnoj ordinaciji vrlo dostupna....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom