Pogledaj jedan post
Old 17.10.2017., 10:56   #2862


Jesi probala piti i sirutku? Mamina frendica si je s njome nakon kemo sredila jetrene.

Ja moram priznati da guštam sa ovim svojim psetom ko prase. Sad kako je lijepo i toplo vrijeme, čopim lajnu i zaglavimo vanka po sat-dva i tako 2-3 puta dnevno. Danas sam čak i malo trčala s njime, jest da sam gledala kak ću se razlijepiti u tim gumenim čizmama po livadi.

De mi recite jel se nekome od vas događalo kad vam kvrcne neki zglob da vam izbije masnica? Zajebava me desno koljeno već 2-3 tjedna, dosta mi kvrcka i boli i evo sad mi već 2 puta izbila masnica na njemu a ne sjećam se da sam se lupila. Nije mi ni pas skočio na koljeno niti me gricnuo (to mi je trebalo vremena da skontam da ove silne masnice što imam po nogama su mi od pasa što skaču po meni i da kad ovo moje krele na sitno gricne da mi se napravi masnica). Morat ću početi rokati opet po želatini ili po nečemu, kvrckam ko luda a sad se baš dosta i krećem i razgibavam.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom