Pogledaj jedan post
Old 24.11.2017., 12:09   #3910
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Vrlo simptomatična, a istovremeno i kranje žalosna je šutnja hrvatskih navijačkih skupina po ovom pitanju. Za manje od mjesec dana su izbori. Koji teško da će donijet išta dobro. O drugoj strani ne znam puno, ali svatko tko nije Šuker bolja je i prihvatljivija strana.
Ali to koliko vidim nikoga ne intrigira. Klubovi šute, na što smo se nažalost već i priviknuli, ko što se magare privikne na batine. Kako ono, šute, logično da šute, nije oportuno iskakati, politika nezamjeranja, ne razumiš ti to, ko je bia zna i te spike
Kažem, od klubova, od najvećeg dijela njih više ništa ni ne očekujem, čast pokojoj hrabroj iznimci. Ali da mi, da navijači, da hrvatska navijačka scena ili ovo šta je ostalo od nje sve ovo ovako šutke promatramo?! I ne ukažemo tim našim klubovima, politikama, kurcima palcima barem apelom, proglasom, okupljanjem, porukama što i kako se je potrebno postaviti u stuaciji koja svima nama determinira ne samo sljedeće 4, već tko zna koliko godina? Ne znam, zaista nisam pametan, možda ovdje najbolje leži ona da ništa bolje mi nismo ni zaslužili
Tko bi to trebao dizati glas? Licemjerna i dvolicna nakupina ljudi koja se naziva navijaci? Jebote ti si isto naivan ponekad.
bijesprvi is offline