Tema: Černobil
Pogledaj jedan post
Old 29.04.2007., 18:44   #15
Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Je, je, sve je to jedna velika urota....

Što se nuklearne energije tiče - pročitaj http://en.wikipedia.org/wiki/Chernobyl_disaster . Kad to pročitaš sa razumijevanjem, onda dalje govori o razvoju i opasnostima od nuklearne energije.

Ako će netko spasiti svijet od zagađenja onda će to biti znanstvenici, a ne nekakvi zeleni hipiji čije se poznavanje problematike svodi na "u nuklearci ima radoaktivnih tvari, a to je štetno". To je ko da daš lokalnom prosjaku i pijancu da bude ministar gospodarstva.
Ja ne govorim o ničem. Ono je bilo pitanje.
Evo da citiram
Quote:
Dal je svarno istina da je WHO sa IAEA-om potpisao onaj sporazum da neće objavljivati nikakve rezultate koji bi štetno mogli djelovati na razvoj nuklearne energije?
Što je sad tu trebalo napadati?
AxMi-24 i clouseau, pretpostavljam da ste tu neke struke da o tome nešto, malo ili puno znate. Ja ne znam. Komentirala sam dokumentarac koji sam gledala i dojam koji sam iz njega stekla.
Čemu ovo?
Quote:
Što se nuklearne energije tiče - pročitaj http://en.wikipedia.org/wiki/Chernobyl_disaster . Kad to pročitaš sa razumijevanjem, onda dalje govori o razvoju i opasnostima od nuklearne energije
a i nastavak toga
nisam govorila o nikakvom razvoju niti opasnostima od nuklearne energije. Dala sam komenatar na dokumentarac koji sam vidjela. Samo sam postavila piutanje na koje nisam dobila odgovor. I uopće u svom postu niosam pisala o nuklearkama ili nuklearnoj energiji nego o katastrofi koja se desila u Černobilu. Nemam ništa protiv nuklearki, niti energije niti ništa takvo, ali činjenica je da se ta katastrofa desila i da sigurno ima posljedice.
Nisam takve struke da to znam pa rađe pitam al očito se ppitanja shvaćaju kao provokacije a činjenica da o tome nemam znanje očito je povod za cinične i pomalo bezobrazne odgovore.
Ne, nismo svi koji nešto komentiramo hipiji, zeleni il aktivisti koji provociraju. Ima nas i običnih ljudi, koji se bave nečim sasvim desetim, ali potaknuti onim što čujemo ili vidimo želimo saznati više.
To nije razlog za ovakve odgvore tipa- ajde idi čitaj pa kad naučiš onda se javi

Ajde da probam opet - ako neko zna, dal je stvarno potpisano to između WHO-a i IAEA? To me zanima nevezano za nuklearnu energiju i njen razvoj, nego me zanima konkretno zbog Černobila.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom