Pogledaj jedan post
Old 17.07.2016., 09:11   #11
Plastelin sam kupila Pelikanov, u plastičnoj kutijici (mislla sam da će tak biti praktičnije, da se ne suši i ne rasipava. Po vraćenom vidim da je malo korišten, neke boje uopće ne fale, mislim da bi mogao u uporabu i najesen). Glinamol je Eurokarbonov, klasika, samo to treba paziti da nije osušen već kod kupnje (ja sam htjela kupiti jedan u Bili pa sam skužila da je stvrdnut već na polici, vrećica je bila probušena).

Ono kaj je moju mučilo kod tog pribora kaj je neke boje (drvene) puno više koristila od drugih pa su se više šiljile, trošile i na kraju smo došli na to da bi ih trebalo posebno kupovati. To nisam našla rješenje kak najekonomičnije rješiti, pojedinačna kupnja najčašće je skupa ko cijeli set bojica, a to mi se ne isplati jer imam već ionako punu ladicu raznoraznih kompleta. Na kraju sam posustala i kupila onaj mini paket , samo s osnovnim bojama da nadopunjavamo po potrebi.

Usput, je li netko vidio za kupiti pojedinačno SIVU boju? Nudili su mi srebrne umjesto nje, sivu nigdje nisam našla (nisam sigurna ni da sam je u Mulleru vidjela kod onih koje se prodaju na komad )
nightfall is offline  
Odgovori s citatom