Pogledaj jedan post
Old 04.10.2009., 09:24   #1761
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Niko se nije ogrišio o pravila. Nit ti oni imaju obvezu izdat zapisnik, nit ti imaš obvezu potpisat išta.

Ne znam baš kako se možeš iščupat iz ovoga. Jedino je lipa stvar u svemu tome to što nisi kažnjavan dugo vrimena. To bi ti moglo ublažit kaznu. Ipak je 4500 kuna prepreviše. Virujem da će i sudac to razumit. Također i to da nije bilo nikakve namjere, već samo nesporazum.
Racunam na to, no nikad neznas kakv sudac bude...

Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Ne kontam kako si ti zna da svi oni desno skreću? Jel dvotračna cesta u jednom smjeru? Ako je, onda ih nisi pristiza, al po kazni sve mi se čini da nije.
Za semafor te može opravdat to što ga nisi vidio od kombija pa da nisi zna zašto svi tu stoje. Al ako su radovi, semafor je za očekivat..uglavnom..situacija komplicirana.
ovo je ubiti malo raskrisje u selu (brzine su tu bile svih oko 20 km/h) te u smjeru desno je cesta i dalje bila u radovima dok su u smjeru ravno vec popravili asfalt. Policajac nije htio niti cut obrazlozenje niti je imao uvid u cijelu situaciju jer nije znao da sam skrenuo iz zavoja a ne iz smjera ravno. Uz sve to uska cesta iz koje sam ja dolazio vrlo je uska te ja jakoj nizbrdici te je preglednost vrlo loša.

Ugl. probat cu jos vjernije nacrtat situaciju.

Kome i koliko primjeraka treba poslati? Neki mi govore tri primjerka (min. finacija, prekrsajnom sudu te mupu?)

Zasad hvala na pomoci.
__________________
In the ghetto...
elvis again is offline  
Odgovori s citatom