Pogledaj jedan post
Old 10.03.2005., 00:11   #51
hello svima i pohvale za nakit cure!

evo ja trebam savijet. zapela mi za oko u ducanu ovakva torbica.
link
onda sok cijena. i onda sma odlucila, e pa bome cu si ja to napraviti sama. za koji tjedan cu kupiti sivacu masinu ( u pola cijene od torbe) i trebam savijete kak da najjednostavnije to slozim.
jel da prvo nadjem materijale i spojim ih kako mi se svidja?
jel morma imat neku torbu za bazu na kaj cu to stavljat, jer u ducanu kad sam probala, to je cvrsta torba. kak cu isuse kozne rucke zasit?
eto imam puno pitanja, i bila bi nadasve zahvalna ak bi mi neko pomogao sa savjetima.


inace, zadnjih pola godine nisam napravila nista, ali prije sam jako puno nakita izradjivala, sto od fima, sto od zice, i perli... najveci dio tog sam podjelila, i najdraze ostavila sebi. prodala nisam bila gotovo nista.
uglavnom jel me bilo sram naplatit.
imala sam i probni sajt, al kao sto neko vec rece, istekla domena.
na kompjuteru nazalost imam sam par slika meni ne najdrazih stvarcica, i kutijica kaj sam napravila.

eto linkovi za to. a jednom kad nebudem prelijena, mozda uslikam one kaj sam sebi ostavila jer su mi se svidjale najvise...
te su vecinom od zice.


kutija1
eeyore kutija
kutija 2
kutija3
narukvica1
narukvica2
nausnice1
nausnice2


pliiiiz dajte mi recite kak da si slozim torbu tu da lici na nesto
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom