Pogledaj jedan post
Old 26.03.2015., 12:18   #93
@Šerif, najhitrejši pištolevalec/ ‘Ja tako silno želim biti simbolički Falus za vas’

Pretvaraš se kako i dalje ne shvaćaš da si ti taj koji piše ad homini svaki put kad se sprdaš iz vegana i lgbt-a. Čak i ako toga nisi svjestan (moram uvažiti i tu mogućnost s obzirom na potpuno promašena tumačenja prethodnih upisa), te tvoje tebi (i tvojim janjetina-inteligenciji kolegama) tako simpatične zajebancije legitimiziraju spodobe tipa Bujanec, stvarate im platformu (ne kažem da su apsolutno svi na pdf-u sudjelovali u takvoj banalizaciji, a tebe sam izdvojio zato što si ti otvorio temu, opet naravno podcjenjivački, snishodljivo, bezobrazno, dakle ne izvlači se).

A da sam ja doista onakav kakvim me (za tebe tako karakteristično neduhovito i babakrampačarski) opisuješ, ne bi se ti ovako grčio i histerizirao. Samo potvrđuješ sve što sam napisao.

Btw, ti nekome imputiraš floskulaštvo, notaru? Daj mi još malo pričaj o stilskim figurama:

identitarni konzumerizam
suvremena ljevica
medijske dimne zavjese
opinion-makeri i kvaziliberali


Kako originalno, kakav hvalevrijedan i neizmjeran doprinos suvremenoj misli! Ajmeee!

I onda ti pričaš nešto o amerikanizaciji. Pa ti si ‘Amerikanac’, i nisi toga svjestan. Ti hipsterski pratiš taj općeprihvaćeni trend kritike konzumerizma koji su ti nametnuli opinion mejkeri. Ti si sav u fejsbuku i guglu. Ti si uvijek tu da sabotažama ‘amerikaniziraš’ temu (zbog toga čak i kad si ozbiljan, nisi vjerodostojan).
Outrage is offline