Pogledaj jedan post
Old 14.07.2009., 17:58   #88
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
jučer se otrgla i uzverala na onaj ćošak od tuš kade (kutna je i dublja)

iiiiiiiiiiiii otrgla se!!
nama je to bila interna fora jedno vrijeme, kad bi vani, tipa na koncertu, netko izmakao vlastitoj kontroli i "podivljao"


nego, neki dan sam malu tuširala kod sestre u tuš kadi (sa zavjesom okolo, ne onom ogradom) i užas.. sva sam mokra bila, pola kupaone isto. u običnoj kadi je ipak puno lakše, jer je maloj rub u visini pazuhića pa ne šprica toliko okolo, a ni tušem ne zaljeva van, za pipu se može držati, za rub kade isto..

lali, morat ćeš uvesti strahovladu i zabraniti divljanje. ponudi igračku-dvije, praznu bočicu šampona koju može sliniti i to je to. vaše gelove digni na policu ili skloni da ne vidi, pa će joj manje zanimljivo biti.

mi imamo dva mala plastična koluta koje traži čim uđe u kadu. onda ih malo vrti, "pere", dotle ja nju preperem, onda traži tuš pa je zajedno isperemo, objesimo kolutove na kukicu i idemo van iz kade. od kad sam naše šampone digla na policu da ne stoje na rubu kade, puno je lakše

ja nju redovno perem sa kupkom.. pa i sebi noge ne mogu oprati samo vodom nakon hodanja po plaži i betonu, a ja se ne valjam po pijesku, prašini i zemlji i ne guram prste u sve rupe.. guzu nakon kakanja obavezno sa kupkom, ako kaka 3x dnevno - toliko puta sa kupkom.. ipak su tu bakterije u pitanju, nije dječje govance sterilno
foresst is offline  
Odgovori s citatom