Pogledaj jedan post
Old 09.11.2015., 22:13   #292
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Vidim da neki pisete da se kupate u kadi s bebom. Ne bojite se da ce beba pobrati nesto od vas, tipa gljivice? Ne kazem da ih imam trenutno , ali kod zena je to dosta cesto. Meni nekako to nehigijenski. A bas bi se htjela brckati s njima

Inace, dok su bili bebe smo ih kupali jednom tjedno, sad kad imaju 11 mjeseci cesce, ali i dalje samo u bademovom ulju.
Jesam se kupala s kceri i nisam se bojala da ce ista pokupiti, jer nije ni imala sto pokupiti.
Sad, tesko bismo stale skupa u kadu
Cura od 5.5 godina se kupa/tusira kad god i koliko god zeli, a minimalno je svaki drugi dan. Neki put se kupa po pola sata i duze, neki put tusira, neki put skoci nabrzaka i izadje zacas.
Malac od 2 godine se kupa svaki dan jer jos uvijek nosi pelene. Ali trenutno (vec mjesecima u biti!) se bas ne voli kupati i cesto se kupanje svede samo na tusiranje guzice/spolovila dok on stoji u kadi tj pokusava se iskobeljati van.
S njim sam se znala otusirati kad je bio beba, ali nije to bas volio.
Sredstva za pranje koristimo ali tako, dosta oskudno jer i ne treba.
Kad su bili bebe, kupali smo ih svaki dan jer je to spadalo u vecernju rutinu.. za njih i za nas uglavnom samo u vodi i nakratko.
KOsu kcer pere uglavnom kad njoj dodje, obicno 1x u 1-2 tjedna, a malenom operem kad zakljucim da treba, obicno jednom u 2 tjedna.
Imaju oboje jako gustu kosu kojoj treba jako dugo da izgleda prljava.

Meni je u stvari najveci problem natjerati ih da se umiju kako spada jer nakon dorucka izgledaju kao prasci.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom