Pogledaj jedan post
Old 18.07.2017., 20:03   #25
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Školstvo financira zajednica, ako se pokazalo da nam je država u kurcu, raspustimo je, koji će nam kurac onda sabor, vlada i slične štetočine, a ako ipak želimo državu, učinimo je funkcionalnom, dakle, prvo se odlučimo, a onda možemo imati školstvo po tržišnim cijenama, ako ćemo igrati na kartau da nikom nismo dužni.

Ne sviđa mi se situacija u kojoj ne znamo bili piškili ili kakili.

A ako ljudi idu van, znači da ima posla i neka plate ono što su im platili hrvatski porezni obveznici, barem za one koji rade u struci vanka.

Nije to jal, nego zašto bi ja nešto financirao, od čega imam štetu?

Ja ako financiram tvoje ili ti moje dijete, pa valjda će nam oni raditi za našu penziju...
Prva država bi trebala odrediti što želi, zasada želi grabiti lopatom, a vraćati na kapaljku, školstvo je tu samo kap u moru.

Znači, ako netko s fakultetom ode van konobariti, ne treba vratiti novce, ali ako konobar ode van konobariti, onda treba?

Nemoguće je utvrditi tko čiju djecu i s kolikom dijelom financira, tako je sustav postavljen, jer državi tako odgovara, a ako si se na djecu odlučio samo radi mirovine jednog dana, trebao si kupiti psa, ili još bolje sterlizirati se.
JohnDoe-25 is online now  
Odgovori s citatom