Pogledaj jedan post
Old 14.02.2018., 14:44   #68
Slažem se s vama, teško je borcima vjerovat kad je u pitanju najava mirovine. Svjež slučaj je sa Brownom koji je nakon pobjede protiv Diega otišao u mirovinu da bi nedugo zatim bio najavljen njegov meč sa Conditom

Ako se netko ne sjeća ili je propustio pročitat, prije manje od mjesec dana DC je izjavio:

Quote:
“Kada dođe ožujak, imat ću maksimalo 12 mjeseci karijere ispred sebe. Završit ću je do ožujka 2019. godine. Nakon toga se više neću boriti”, izjavio je DC.
Cormier najavio točan termin kraja karijere! | Fight Site

Mislim da će Rockhold sigurno preći u polutešku i kako babarej reče ovdje, odradit će Rockhold prije toga pokoju borbu prije napada na titulu. Rockhold kad izgubi, onda taj poraz bude brutalan (Belfort - Bisping - Romero). Ali i nakon svakog takvog poraza, nije ga bilo duže u oktagonu:
- poslije Belforta - 7 mjeseci nakon tog je imao borbu
- poslije Bispinga - 15 mjeseci nakon tog je imao borbu (dobro, bila je tu i neka ozljeda valjda)

Tako da nakon još jednog brutalnog poraza, planiram da ćemo mi njega gledat u oktagonu tek tamo u kasnu jesen..

-
-

@Life on Mars - teško da će u Rizin pošto su tamo borbe u ringu, a on je cijeli život navikao se boriti u kavezu jedino ako Japanci naprave izuzetak kao što je bilo na eventu Dream 12 kad su imali onaj bijeli kavez:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom