Pogledaj jedan post
Old 24.02.2018., 18:45   #7856
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post

Ma o.k., ne pratim baš ovu temu ali kad god otvorim vidim da se samo Kindle spominje/kupuje...pa reko, da preporučim i nešto drugo!

Osobno, kao ogromni bibliofil jako mi je važno na čemu čitam jer čitam jako puno i najčešće pod lošim svjetlom/mraku - imam smeće od moba ali za ovo sam štedila i nije mi bilo žao dati više love
čitam i ja 50+ naslova, odnosno 15-20 tisuća stranica godišnje, no stvarno mi je paperwhite sasvim dovoljan za moje potrebe. veći zaslon od toga ne bih, jer mi više ne bi bio toliko prenosiv (volim ga vući sa sobom u torbi kamo god idem). osvjetljenje mi je skroz dobro (i ja čitam većinom pod lošim svjetlom), baterija dura solidno, tako da je stvarno za stotinjak eura, koliko sam ga platila (ubola prilično dobar popust), i premašio očekivanja.

edit:
i ja imam odbojnost prema amazonu i appleu i sličnim "zatvorenim" tvrtkama, i dva mjeseca sam tražila alternativu kindleu kada je nook počeo odlaziti u vječna lovišta - i na kraju zaključila da mi principi ne vrijede tisuću kuna, pa kupila kindle
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now