Pogledaj jedan post
Old 02.01.2007., 19:48   #109
Ja sam nedavno krenuo sa sviranjem gitare, ucim sam tj. prek interneta i mislim da u danasnjem dobu informatike nije potrebno uzimat instruktora za gitaru. Eto moj frend je sam poceo i svira vec jedno 4 godine a krenuo je zajedno sa drugim frendom u muzicku. On je nakon tjedan dana odustao od muzicke i krenuo sam koristio se samo internetom i vjezbao je doma i sad troduplo bolje svira od ovog frenda koji jos uvijek ide u muzicku.

Za gitaru je potrebno mnogo dobre volje, mnogo vjezbe i naravno ustimana gitara. Vazno je da je gitara dobro ustimana jer ja sam prvih tjedan dana imao neustimanu i nisam mogao nista naucit...
Umjesto skupih stimera imate dobar program kojega vam toplo preporucam zove se az tuner (treba vam mirkofon za taj program) odlican je i radi ko stimer... ako ga netko odluci skinuti jer jos nema stimer nek mi se javi na pm pa mu dam registracijski kod

Preporucujem svima da si skinu guitar pro a inace ima hrpa knjiga na internetu koje su veoma korisne i puno dobrih tecaja.
Ja trenutno koristim http://www.vguitarlessons.com/ tamo imate free 12 lekcija za skinut sve video i veoma su kvalitetne.
Skinuo sam i onaj tecaj jamorama ali te sve knjige itd. cu kasnije pregledat...
Marcus555 is offline  
Odgovori s citatom