Pogledaj jedan post
Old 26.05.2009., 15:20   #42
Dolazi li filipinski iscjelitelj u Zagreb ?

Prije otprilike10 godina bila sam tri puta na tretmanu kod jednog filipinskog iscjelitelja prilikom njegovog gostovanja u Zagrebu. Imala sam povredu u abdomenu uslijed podizanja težeg predmeta, koju niti jedan liječnik bilo koje specijalizacije u standardnoj medicini nije mogao dijagnosticirati, dakle detektirati na bilo koji način. Filipinski iscjelitelj je ulaskom u to područje (osjećaj laganog dodira, potpuno bezbolan) rekao da uočava problem, tretirao ga i savjetovao da pričekam nekoliko mjeseci da se stanje stabilizira. To se i desilo, nakon 2 mjeseca višegodišnje tegobe su se smanjile 80%, a da sam poslušala njegov savjet i došla na još 3 terapije nakon tih par mjeseci, vjerojatno bi i potpuno nestale. No, ja sam bila prezadovoljna rezultatima, uspjela se zaposliti, te da ne bih izostajala s posla, ignorirala njegovu preporuku.
Sada, 10 godina nakon ponovila mi se povreda, jer organizam zbog slabosti očito inklinira tom stanju ( zanimljivo - i analiza natalne karte potvrđuje izrazitu osjetljivost ispod struka!), a ja bih rado opet k filipinskom iscjelitelju. Ako netko možda zna da li i kada dolazi u Hrvatsku, molim ga da objavi na ovom forumu ili mi mejla. Zahvaljujem na informaciji i preporučam svima kojima konvencionalna medicina ne može pomoći!
[email protected]
yojimbo is offline  
Odgovori s citatom