Pogledaj jedan post
Old 23.06.2013., 23:40   #33
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kako Crkva jamči kvalitetu nastave informatike? Matematike? Biollogije? Ičega?
Čini mi se ( al bih to morala provjeriti) da oni mogu zaposliti koga žele, a ne onoga koji ima manjak sati jer mu se smanjila satnica na nekoj drugoj školi.
Znači, ona može pozvati na razgovor 16 informatičara i odabrati onoga koji ima bolji životipis, iskustvo, preporuke, whatever. Što automatski znači bolju kvalitetu rada nego da si zaposlio nekog tko je ostao višak na drugoj školi a taj netko npr je završio fax prije 15 godina, nije se pretjerano usavršavao i ni po iskustvu i znanju ne može konkurirati onom prvom...
I eto, već imaš kvalitetniju nastavu iz informatike i tako redom za sve predmete.

Znam da su u mojoj školi točno znali koga žele i sad kad vrtim film mogu reći da su to zbilja bili jako kvalitetni profesori. Znam da su nekima nudili posao iako su već bili zaposleni na drugim školama, pa su onda tamo davali otkaz a zapošljavali se kod nas.
A to je u drž. školi praktički nemoguće jer prvo treba zaposliti onog tko je višak zbog recimo smanjenja broja učenika na nekoj drugoj školi i bitno ti je da samo ima pravu diplomu. A koliko se angažirao pored te svoje diplome ustvari nije ključno za zaposlenje
extreme is offline  
Odgovori s citatom