Pogledaj jedan post
Old 07.07.2017., 14:10   #192
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Nisam na to mislio, već na ovo. Odnosi se na upise sa teme "Bog i slobodna volja". Znam da sam to negdje već čitao, samo ti je tamo nick (ako je tvoj) bio michael1. Skrolaj na dno stranice i na drugoj isto tako.

Ja nisam pisao nigdje osim ovdje, ali jesam čitao i pratio teme koje me zanimaju.
A na to si mislio.
Ne, ja nisam pisao na tom forumu.
Citati Damasia, a također na drugoj stranici kratka definicija svijesti (koju sam ja proširio na temi Bog i slobodna volja) jesu moji, to je definitivno točno, ali ja nisam pisao kao michael1 niti na jednom forumu.
Posebno je karakteristična forma citata jer sam ja veliku većinu od ogromnog broja citata koje sam stavljao na forum uglavnom iz popularno znanstvene literature stavio upravo tako.
Na početku ide riječ citat, zatim red razmaka, pa tekst, pa red razmaka, a onda kraj citata i izvor upravo tako naveden sa točka-zarezima između informacija o knjizi, autoru, stranici.
Jedno vrijeme sam inače stavljao i taj trored - trostruki razmak (od sredine 2008. godine kada sam se aktivirao na nethaeru kao speare-shaker), ali mi je to s vremenom dosadilo.
A taj forum uopće nisam ni čitao.
Nekome se očito svidjelo to što sam stavljao na nethaerov forum pa je c/p metodom (zašto bi se inače pojavio taj famozni trored?) prenio na ovaj na koji si ti stavio link.
Inače znam koji je lik pisao na ex-iskon forumu pod nadimkom michael1, ali da ti pravo kažem, bio bih upravo zapanjen da je koristio moje citate, jer smo neprestano na nethaerovom forumu gdje je on bio trajno baniran (tamo je bio poznat kao aganor) bili u žestokim svađama zbog čega je on masu puta bio baniran i na kraju trajno. Doduše, nisam ja bio jedini sa kime je on upadao u svađe, sa njim je stvarno bilo teško razgovarati na nekoj minimalno civiliziranoj razini, pa se toga očito nakupilo.
No, lako moguće da me je ipak cijenio više nego sam ja to ikada mogao i zamisliti.

Zadnje uređivanje Speare Shaker : 07.07.2017. at 14:53.
Speare Shaker is offline  
Odgovori s citatom