Pogledaj jedan post
Old 09.02.2009., 00:27   #87
Bit će to da mu treba sistemski antibiotik, mast i povoj ti neće to riješit. Dapače, povoj možeš skinut odmah, jer od njega nikakve koristi. To je klasična ugrizna rana; na nogama ih obično ne treba otvarati, jer ne narastu veliki, one na glavi i vratu najčešće treba drenirati.
Bilo bi dobro da dobije i nešto protuupalno, ali ti to kod kuće vjerojatno nemaš... eventualno Andol 100 svaka 3 dana, iako, koliko će to imat efekta, slabo... uglavnom, treba mu antibiotik svakako.


Quote:
Pcelica86 kaže: Pogledaj post
Mislim da si malo preostro odgovorio/la iz prostog razloga sto ovo nije u svojoj reziji odradjeno vec uz konsultaciju. Kad su ljubimci u pitanju ne radim nista na svoju ruku. A ako nisi znao/la u nekim lnjigama o psima pise da se njima moze davati brufen. Ali u svakom slucaju hvala na odgovoru.
Pa onda si trebala pitati tog stručnjaka koji ti je rekao da psu daš ibuprofen. Gle, nemam ništa protiv tebe, ali imam protiv toga da se životinje liječe doma, i kasnije traži pomoć po forumima, to je vjerojatno najgora moguća kombinacija.
Ja nemam te knjige u kojima piše da se može davati, možda imam krive knjige?
O artritisu već postoji negdje tema, btw.
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 09.02.2009. at 08:44.
Clearwater is offline