Pogledaj jedan post
Old 03.06.2009., 00:47   #9995
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Zec je igrac nedvojbene kvalitete,ali ti nikako da skuzis da nije samo to bitno..prodavat najboljeg igraca i strijelca prije Europskih kvalifikacija moze biti samo kontraproduktivno..razbija se kohezija momcadi,da ne spominjem da Zec nema nikakvog iskustva igranja Europskih tekmi i to nije to..nezelis to shvatiti jer ti je Mandja odbojan,ne toliko zbog igre,vec zbog drugih stvari,koje se veoma lako kuze po tvojim postovima...

Vrucina igrac koji je kur..na gostovanjima..da bas bi bio dobra zamjena...

ne znam kolega ja sam na colinsovoj strani, a meni jedino lova zvoni u glavi kao i za maminha...

ni kalinica ni madjukica nikad nisam obozavao i oduvijek tvrdim da od njih nikad pravih igraca

talent imaju ali mozga nemaju, pa ce vrijeme pokazati... kazem nadam se da se varam i volio bi to ali bahatost ce ih sjebati kad tad....

prodaja mandje za 10 milja eura... uvijek nek donesu lovu i malog im zapakirajte i to s masnicom oko vrata...

imam osjecaj da niste svjesni o kojoj lovi govorimo manša 10 milja a neki ibricici 2 milje eura, ili ti neki kreten dzeko igrac u zivotnoj formi i to koliko golova je zabio, da bayernu vrijedi 12 milja...

mislim budimo realni, ja jesam navijac hajduka ali nisam mrzitelj nijednog naseg kluba i bilo bi mi drago da prodate manšu za 30 milja eura ali budimo realni, ovo je vrh za takvog igraca ako je uopce moguce da ga se za tu cifru proda...
crotomy is offline