Pogledaj jedan post
Old 01.01.2012., 07:55   #2337
Quote:
missy_ kaže: Pogledaj post
Limfni čvorovi na tijelu nisu otečeni. Maleni pojačano slini jer mu niču zubići. Osim toga, sve je naizgled ok tako da mislim da su otstupanja u krvnoj slici povezana s kvržicom/cistom ispod vrata.

Hvala Vam puno !
Mislim da manja odstupanja u zastupljenosti pojedinih vrsta leukocita nisu povezana s tvorbom na vratu (za koju smo na onoj temi rekli da bi mogla biti medijalna cista vrata). Istina je da se takve ciste znaju ponekad inficirati, ali tada bi postojali simptomi i ne bi se očekivale takve promjene u krvnoj slici.

Stoga mi se čini najvjerojatnijim, što sam pretpostavio i u pitanju, a i kolega je potvrdio, da ovakav nalaz predstavlja trag neke virusne infekcije, koja je mogla proći klinički inaparentno (nezamjećeno, bez nekih posebnih znakova).

Bilo bi dobro nakon nekog vremena ponoviti ove nalaze i tada će, uvjeren sam, oni biti uredni.

Lijepi pozdrav.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom