Pogledaj jedan post
Old 16.04.2012., 16:52   #8
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovati da dijete uspoređuješ s drogom

je dijete je. ali nisi joj ti držala lampu dok se je*ala, ne trebaš niti dok sama razmišlja kako će joj život izgledati za godinu, 2, 5 ili 10.

to je odluka žene koja je to dijete napravila. da, ona je u tom trenutku žena sviđalo se to tebi ili ne.
na tebi je da odlučiš oćeš li joj i dalje pružat hranu, školovanje i krov nad glavom, ali nije na tebi da odlučuješ umjesto nje.
jer ti ćeš biti kriva ako joj život ne ispadne kako si je ona isplanirala. a realno, štogod sa 14 god napravila sa svojom trudnoćom, nešto će imati za okriviti te.

potpora u svakom slučaju -da.
realno i hladno objašnjenje obaju poslijedica -da.
svoje mišljenje -ne.
Ja sam uspoređivala, dvije ne tako lijepe situacije, u kojima se ti,ja ili bilo koji drugi roditelj može naći.....no shvatila si ti to.....

Možda je žena u pogledu da može ostati trudna, no koliko je jedna trudna četrnaestogodišnjakinja mentalno zrela da je možeš proglasiti ženom koja može hladne glave u tom trenu odlučiti što treba napraviti? To nekad nije sposobna niti žena u punom smislu te riječi, pa pogledaj malo ovaj forum!!!

Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post

i ja sam vikala da "ne bih nikad" dok nisam ostala trudna s jedva 19. od tad se više ne usudim tako nešto reći jer dobro znam što mi je prolazilo kroz glavu slijedećih nekoliko mjeseci.
jebeš "nikad" ako nikad nisi bio u takvoj situaciji.
E, baš.... jebeš ''nikad'' ako nikad nisi bila u toj situaciji.
Iskreno se nadam da NIKAD ni ti, ni ja niti nećemo biti - no do tada smiri živce i ne prosipaj previše pamet okolo, čisto da se ne bi jednog dana obilo o glavu
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom