Pogledaj jedan post
Old 03.10.2012., 22:25   #20
Quote:
miki89 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno jednostavno pitanje.

Prije 2 mjeseca nadogradio sam još jedan kat kuće i potkrovlje. Hoću li moći legalizirati kuću?
Koliko ja shvaćam situaciju s novim Zakonom, tu nadogradnju nećeš moći službeno legalizirati. No priuptaj nekog lokalnog geodeta ili arhitekta oni će ti bolje znati reći, oni su sad svi u tome. A i one avio slike na koje se pozivaj a koje dokazuju nelegalnu gradnju i datiraju iz lipnja prošle godine, su dovdimezionalne pa se nekuži da li je upitanju katnica, dvokatnica ili trokatnica.

Dakle, prostora za mulj mulj ima.....tko onda zna kad si ti to nadogradio osim susjeda?



Quote:
Bepo1606 kaže: Pogledaj post
Može li se krenuti s ičim oko gradnje kuče ako se u katastarskoj opčini izvodi avio snimanje i sređivanje knjiga i parcela.Platio sam 4000 kuna snimanje i ono je obavljeno već prije 2 godine al sud ne radi.Po okolnim KO(zadarska županija)vidim da to traje par godina.Pa me zanima osim projekta kod arhitekta može li se išta drugo odradit.
Ne vidim zašto ne. Pa to ovi neće riješiti još koje desetljeće. Pa znaš kak je naša birokracija učinkovita. I kod mene je ove godine bila ista stvar, aviosnimanje i označavanje međa i snimanje objekta. Rekli su za jedno 2-3 godine, a poslije čuo da su prije 10-12 godina to radili u nekom zagrebačkom kvartu i da još nije riješeno. dakle.....

nazovi u lokalni ured za graditeljstvo da budeš ziher
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline