Pogledaj jedan post
Old 20.10.2010., 14:29   #13
Quote:
SrceOdGraffita kaže: Pogledaj post
Ne zamjerite, ali samohrani je roditelj onaj koji nikad nije bio u braku. Iako imamo i losih iskustava s bivsim partnerima, nismo samohrani jer se taj odsutni roditelj bude pojavio, ako ne prije, kad dijete postigne neki znantiji uspjeh (evo, moj bivsi se voli pojaviti na svakom koncertu djeteta, ali ne dao Bog da bi je slucajno negdje prevezao ili joj olaksao odlazak na vjezbanje. o nekom sudjelovanju pri kupovini instrumenta ne moram ni razmisljati).
Ali ja nisam samohrani roditelj i ne zelim da me tako tretiraju niti zelim da moje dijete sazaljevaju. Ona ima (na srecu) oba roditelja ziva i zna tko su oni.
Nije baš točno ovo što si napisala! Samohrani roditelj nije onaj tko nije bio u braku,bitno je samo da je dijete priznao,kao što su već drugi napisali,dok god je onaj drugi živ zakonski kategorija samohranog roditelja ne vrijedi! Prežalosno! I mislim da bi to trebalo mijenjati,jer npr.moj ex baš ničim ne doprinosi u djetetovu životu,zbog njega samo imamo troškove i suze! A prva nemamo nikakvih! Samo obaveza i dužnosti!
LilaLala is offline  
Odgovori s citatom