Tema: Odgoj
Pogledaj jedan post
Old 12.12.2007., 14:58   #46
Quote:
moja volja kaže: Pogledaj post
Prvo mora da si pala na glavu kad si iz mog posta uspjela pročitati da ja odobravam takve metode
Drugo moji roditelji mene niti mog brata nisu nikada tukli...
Imam svoje djete i nikad ga nisam ni pomislila udariti ali..ako se malo potrudiš pa pročitaš post na koji sam reagirala vidjet češ da je dotična gospođa rekla da ako nju roditelji udare ona isto tako odgovara , ja sam to protumačila da im vrati istom mjerom...oprosti ali to je idiotski...a zašto njeni roditelji nju tuku ne znam...možda imaju razloga sama je rekla da nije bila baš najmirnije djete. I to je njihov problem..ja sam samo reagirala na to da im ona vrača isto tako....užas.
A ti prvo ispeci pa reci i pročitaj sve pa kenjaj po tuđim postovima..
idiotski je lupiti bilo koju osobu a KAMOLI onu koju voliš kao što roditelj voli dijete !! vratiti udarac je prirodna i instinktivna obrana svog tjelesnog integriteta !

"možda imaju razloga" ?! sigurno lošijeg od samoobrane !!

da, to što nije bila najmirnije dijete je NJIHOV a ne njen problem ! djeca pokupe destruktivne obrasce ponašanja od bliskih odraslih osoba - jer tako djeca uče: OPONAŠANJEM. a oponašaju mnogo više nego što to 90% ljudi na zemlji uopće MOŽE POJMITI. ako je to njihov problem kao što i sama kažeš - zašto su to onda išli rješavati kao da je to NJEN problem ?!

naravno, ovdje se više ne radi o lestrangeinim roditeljima, nego o roditeljima uopće...
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom