Pogledaj jedan post
Old 04.01.2009., 12:43   #4
Wink

Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
bok,

evo nekih informacija koje bi ti mogle koristiti: za Crkvu Male braće moraš tražiti dozvolu i dovesti svećenika koji će te vjenčati jer se u pravilu tamo vjenčavaju oni koji sudjeluju na neki način u toj Crkvi (zbor i sl) ostali trebaju tražiti odobrenje i zamoliti svog župnika da ih tamo vjenča, za cijenu ne znam. Za Crkvu Sv. Vlaha trebaš poći u župni ured u starom gradu (kraj katedrale) i s njima se sve dogovoriti, tamo nije problem, ali je i gužva :-), većina ih se tamo vjenčava. što se tiće ostalih cijena ovisi gdje želiš. u glavnom se večere ako su velike rade po hotelima, a cijena se kreće od 350-550 kn/osobi ili Tvrđava Revelin gdje je prekrasno, ali cijena samo prostora dođe 4000 eura i još treba naći catering, ako se radi o manjim svadbama 50-70 osoba može se naći i po nekim restoranima, a cijenu dogovaraš s vlasnikom. što se tiće cvijeća ukrašavaju uglavnom dekoraterke koje rade u hotelu (s njima se sve dogovoriš), a buket, crkvu, auto i ostalo ima par dobrih cvijećarki, cijena naravno ovisi o vrsti cvijeća koje želiš. fotograf dođe oko 8000 kn ima jedan što znam da je ok (naravno ne može se baš uspoređivati sa Zg-om, al eto najbolji od ovih što se nude) :-) Nadam se da sam ti malo pomogla...

Hvala najljepsa na nformaciji. Mislim da mi je dosta pomoglo. Vidim da na ovom forumu ima puno pomoci i savjeta, samo sto se trebam malo snaci, jer sam tek pocela koristiti ovu stranicu, i da ti pravo kazem zbunjiva me. ;-)
Hvala jos jednom na savjetu.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom