Pogledaj jedan post
Old 04.06.2010., 10:15   #14
pokupila danas auto i zavarili su to kod katalizatora i to je sad kao ok.. Kad sam uplaila auto, nisam osjetila da mi cuka ili teze prima gas pa cemo vidjeti ovih dana kako ce se ponasati. Sad sam samo osjetila da mi je malo smrdilo po paljevini u autu, ali to moze biti da im je malo ulja iscurilo prilikom varenja pa je ono izgaralo, nemam pojma. Lampica se nije upalila, i zato mi i je cudno to sa lambda sondom buduci da prosle godine kada je otisla, bila mi je upaljena lampica. Dobila sam njihovu ponudu za rad tako da bi me na kraju promjena sonde i svjecice motora, kostalo 2082kn, od toga je rad samo 200kn sto ukljucuje i testiranje i nekakvo preprogramiranje, a ovo ostalo je materijal (sonda 1555 i svijecice 300kn).. Ne znam, vozit cu se par dana, otici cu da mi naprave eko test i onda eventualno na tu dijagnostiku da vide tu sondu. Mozda je na kraju samo do tog auspuha, a ne do sonde..A sto mislite jel ovo puno da idem kod njih popravljati? Mislim da bi me na kraju kostalo nekih 400-500kn skuplje nego da idem ovak na svoju ruku, a ovo je ipak garancija kod ovlastenog..
dany25 is offline  
Odgovori s citatom