Pogledaj jedan post
Old 28.11.2006., 13:30   #12
Quote:
moja volja kaže:
Hehehehe... ja sam imala strašne opstipacije(nisam vidjela wc i po 14 dana, et pa ti vidi sad) i na njih ti se oma nadovežu fisure i hemići..fuj bajdvej, naaajbolji recept što se mene tiće je bio čaj BEKUNIS imaš ga u svakoj ljekarni u obliku čaja ili zrnaca kao instant čaj..pa eto ako ti ništa od onog navedenog ne pomogne onda put pod noge i Bekunis, ali slijedi upute i stvaarno ga popij prije spavanja, jer djeluje nakon 8 h a ako ga popiješ preko dana...ne'š vidjeti jastuk i krevet garantiram!
Nemoj pretjerati s praškom jer možeš imati gadne grčeve za vrijeme vršenja nužde a sumnjam da ti je to sad potrebno pogotovo jer si tek na kraju prvog trom. , pa et...držim fige za ''pooping''.
ALI bekunis se ne smije pit u trudnoci , tj. trudnice ne smije koristit nista sto u sebi ima biljke sene jer ona izazviva grcenje glatke muskulature i moze izazvat prijevremene trudove i abortus i taj caj mi je ginekologica strogo zabranila. Evo malo texta o seni: http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/159/

Ja sam inace znala koristiti Ortisan kocke od Encijana ali sad to isto ne smijem koristiti

Malosrce: upravo sam popila dcl mlake vode
Wedding is offline  
Odgovori s citatom