Pogledaj jedan post
Old 14.11.2008., 10:47   #1222
Vec sam bila pisala detaljno o ovome, pa da ponovo ne pisem, sve je ostalo isto pa cu samo copy/paste napravit:

Bratislava je najveca konkurencija svima. i to sa pravom! Meni je frend bio natrag 6 godina tamo, skinuo je dioptriju od -5,-6 i danas vidi savrseno jasno, prezadovoljan je. Od tada njegov tata organizira prijevoz do tamo i kad se odluce ljudi da bi isli, on uzme auto ili kombi(ovisno o broju ljudi) i vozo do bratislave.

I ja sam bila zarobljenik leca i uzasno sam mrzila svu tu proceduru i zajebanciju.
Prosli tjedan, taman sam napunila 22 i odlucila i ja otic na izlet u bratislavu.
Rijesila se dioptrije i presretna sam!

Dakle ovakva je procedura: Vlasnik excimera redovito kupuje nove lasere, kako novi izadje on ih kupi. A stari se onda prodaje u Rusiju po povoljnoj cijeni.To je iz prve ruke sigurno provjereno.
Kod puta je to ovako izgledalo: (i tako je uvijek, vec 6 godina sto taj moj poznanik vozi-inace provjereno odlican sofer, sto vise, instruktor voznje u jednoj autoskoli, tako da nema straha)

dakle, polazak je u pola noci s ponedjeljka na utorak, oko 8 je dolazak u excimer ordinaciju i pocinju pregledi, kapanja raznim kapima, nista strasno i nista bolno. Sestre i doktorica su extra drage i ljubazne.Slovaci su po tome navodno poznati u sto sam se uvjerila.
Sama operacija traje vrlo kratko i nije nimalo bolno, nas je sada bilo troje i nijednog nas nije nista bolilo.
zatim fantastican rucak, odlazak u hotel(bracni krevet, minibar,tv,radio, jako lijepo i svak ima svoju sobu), odmor i vecera oko 8.
ujutro odlazak na pregled, dorucak prije naravno, takodjer jako ukusan, i potom povratak doma.
U sloveniji je stanka za rucak u poznatom mjestu Trojane. Cijeli meni za rucak, fantastican. i to je zadnja stanka.

Sve to, operacija,nocenje, rucak,vecera,dorucak,rucak, i put dodje 1750 eura!


Inace da nisam toliko bila upucena i doznala iz prve ruke, bila bih skepticna, a ovako sam se i sama napokon uvjerila da nema straha i da je sve savrseno sigurno.

Cak su bila i 2-3 slucaja s malo vecim komplikacijama kojima se nije odmah moglo do nule skinuti, uglavnom zbog cilindara, i ti su se kroz neko vrijeme vratili skinut to do kraja bez da ista dodatno plate.

Eto, malo sam se raspisala al se nadam da sam nekome pomogla.

Ukoliko zelite kontakt broj vozaca, slobodno se javite i pitajte me na blogu
jen21.blog.hr

have no fear!

Ja sam i danas, 2godine nakon operacije, prezadovoljna i bez ikakvih komplikacija ili smetnji na ocima. čista nula
jen21 is offline  
Odgovori s citatom