Pogledaj jedan post
Old 27.03.2012., 12:17   #87
Quote:
Lea3107 kaže: Pogledaj post
Hvala,to sam i sama pretpostavljala no pedica me uvjerava da je to nepotrebno mučenje malog djeteta i da rezultati neće biti ionak pouzdani,malo ofrlje pristupa svemu i stvara mi osjećaj da radim iz muhe slona pa zato i tažim neko drugo mišljenje.Čak sam i od nekih stručnih ljudi čula da ju trebam forsirati i davati joj takve proizvode pa će se tijelo na njih priviknuti i neće biti reakcije...no to mi je nelogično,drugo mišljenje je da je najbolje napraviti testiranja i vidjeti što djetetu smeta pa to izbjegavati jer mali organizam se bori protiv nečega što mu smeta i ispoljava to u vidu osipa,no stalnom borbom protiv takvih tvari može doći do nekih unutarnjih oštećenja.Sve u svemu vidljivo je da sam zbunjena no svakako želim svom djetetu sve najbolje pa zato i ovdje tražim neko mišljenje ili slično iskustvo.
Ono što treba je vrlo jednostavno. Neznam zašto se to ovdje tako komplicira kao da se radi o nekakvim kompliciranim bolestima. Prvi pristup ne daje samo nelogičan već i opasan. Nelogičan npr. a što da mu forsirate kada neznate na što je alergičan. Opasan zato što u slučaju da recimo alergična na kikiriki ili morske plodove može doći do anafilaktičkog šoka.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom