Pogledaj jedan post
Old 15.06.2012., 13:12   #6767
Quote:
tonka55555 kaže: Pogledaj post
ej....mene zanima....vidim da si operirana otvorenom tehnikom kad omaš rez na kolumeli. Ja ću imati istom tehnikom,pa me zanima da li boli i koliko si se oporavila nakon mjesec dana,da li su ti lomljene kosti.....ma piši sve šta ti padne na pamet.....sve me zanima
Mene apsolutno nista nije boljelo,rez mi je na kolumeli i unutra u nosnicama.. ravnali su mi neku kao cvrgu,malo suzili nos i ispod nosa skracivali,i devijaciju...u bolnici sam operirana, ja sam 5 dana imala tampone a kalup sam nosila 8 dana,ali kod privatnika vidim da to prije skidaju.. uglavnom operacija nista ne boli,nos me isto nista nije bolio..otok pod ocima mi je bio najjaci 2 i 3 dan ali nakon tjedan dana sam imala samo ljubicaste tockice pod ocima,ali to sve od osobe do osobe zavisi... ne znam kako je kod drugih ali meni su desni otekle i vise me to boljelo ali nista se ne brini postoje tablete za sve nos je nakon skidanja kalupa bio uzasno otecen,pogotovo vrsak i nesto malo sa strane na kostima,ali sad je dosta vec splasnulo.. onako neki drvenasti osjecaj je u nosu,ali i to mi sad polako nestaje..samo na kolumeli di je rez je jos kao utrnut..i ne mogu jos onako namrstiti nos ako kuzis sta zelim reci... uglavnom meni nije operacija uopce bila strasna,nisam ni povracala od anestezije ni pila neke tablete protiv bolova... sad se samo nadam da ce to sto prije splasnuti jer nisam bas nesto extra zadovoljna koliko vidim po ovome u kojem smjeru se sve to krece ako te jos sta zanima pitaj
315p is offline