Pogledaj jedan post
Old 16.08.2016., 22:49   #73
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Kad se sjetim za što sam sve dobivao kartone, a ovdje prolazi otvoreni fašizam, rasizam, antisemitizam, eugenika...

(da se razumijemo, ja sam protiv bilo kakvih zabrana, ali eto zanimljivo za vidit)
Činjenice su van dometa ideologije. Inače,za eugeniku se zalagao i Nikola Tesla:

Quote:
Do godine 2100. eugenika će biti raširena cijelim svijetom. U prošlim vremenima, prirodni zakoni prema kojima su preživljavali najizdržljiviji nisu učinili mnogo koristi u pogledu izbacivanja manje poželjnih karakteristika. Nakon toga u rad nemilosrdne prirode umiješao se čovjek i njegov novostećeni osjećaj sućuti. Kao rezultat toga, na životu održavamo i rađamo nepodobne. Jedina metoda kompatibilna s idejama civilizacije i rase je prevencija rađanja nepodobnih sterilizacijom i promišljenim usmjeravanjem instinkata za parenje. Nekoliko europskih i američkih zemalja sterilizira kriminalce i umobolesne. Te mjere nisu dovoljne. Trend mišljenja među pobornicima eugenike je taj da moramo otežati brak. Zaigurno svatko tko nije poželjan roditelj ne bi smio dobiti dopuštenje da ima djecu. Za stotinjak godina više se neće događati da se normalna osoba razmnožava s osobom koja nije podobna ili koja je kriminalac.’
http://hello-earth.com/nikolatesla/a...ruary1935.html

Ja nisam za steriliziranje prisilno ali mislim da kad bi čovjek svatio bit eugenike,to bi bilo zdravo društvo. Odreknimo se propale politike kolonizacije Europe i imat ćemo mir. Ljudi se čude što se događa i zašto se vrše teroristički napadi a trebaju znati zašto. Iza toga stoje Crkva,komunisti,masoni koji su tu da rade za interese tajkunske inteligencije oni trećih.

Zadnje uređivanje Detektor : 16.08.2016. at 23:05.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom