Pogledaj jedan post
Old 25.10.2017., 10:31   #1138
Quote:
aeronaut kaže: Pogledaj post
Ti pričaš gluposti. Propis je pravni akt, odmah ispod zakona, jer zakon je predvidio da se isti u obliku pravilnika donese. VTUP je relikt bivše vojne zrakoplovne industrije iz bivše SFRJ i odnosi se na upustva za konkretne tehničke postupke u održavanju određenog tipa zrakoplova ili opreme. Imam ih desetak, da ti pošaljem?
Koji dio ti nije jasan?
Da ćeš u zatvor ako nisi propisno osigurao uljevno grlo na MM17 pa je motor zaribao na polijetanju i avion se srušio na osnovnu školu??. A LEPO TI JE NAPISANO U VTUPu!!!
Idi pitaj pilota i ZTCovce u vezi slučaja u Vukovaru po čemu im sude...?
I čitaj VTUpove, treba ti, još nisi spreman niti za ispit za starijeg vodnika.

Quote:
aeronaut kaže: Pogledaj post
Tvoja zadnja rečenica je nešto jako tragično, a što sam čuo desetak puta od ekipe u MORH-u. Tragično zato što pretpostavljate operabilnost sigurnosti letenja, što je nedopustivo i konačno i kažnjivo, jer svjesno degradirate sigurnost mimo svih svjetskih i europskih standarda.
Neznam po ćemu si zaključio da sam dio ekipe iz MORHa, a sa pravilnikom sam jako dobro upoznat jer sam bio jedan od idejnih tvoraca... davno. Intencije pravilnika su bile sasvim drugačije, al to ti je ko i sa našom državom, borili smo se za nešto a imamo to što imamo...

Quote:
aeronaut kaže: Pogledaj post
I još nešto: nijedan pravilnik, pa niti vojni, ne može izbjeći obveze iz Zakona o zračnom prometu, koliko god vi mislili da ste something special u ovom društvu.
Glupost!
Sve civilizirane zemlje imaju odvojeno civilno i vojno letenje.
__________________
Momak na lošem glasu.
el commadante is offline  
Odgovori s citatom