Pogledaj jedan post
Old 22.10.2008., 18:26   #67
imati ju

pozdrav svim ženama paćenicama!
odlučih se javiti jer imamo gotovo identičnu sliku; e col., urea, kamenci, upala bubrega...
što se tiče brisa uretre, kako cure kažu, još bi se nekoliko dana sjećala da su ti to učinili...guraju ti u uretru nešto što često i ozlijedi to osjetljivo mjesto pa zna krvariti po nekoliko dana.
radila moja sestra pa
u kojoj si fazi lječenja?
ne bih antib. ako je ikako moguće pa sam krenula sa cijelom križaljkom prirodnih lijekova.
petrovićev med i tinktura triput dnevno (imuno med + tink. za uro genit. probleme), pazi sad, čaj od zlatnice (ispire bubrege), tkivne soli (za pomoć bubrezima, imam kamence od po par milimetara), echinacea (također za imunitet), brusnica tablete...
dobra informacija mi je s ovog foruma da se brusnica i urino čajevi pobijaju...???
e. coli imam 10 na 4, a urea 10 na 3.
sljedeći tjedan idem kod urologa pa možda vidim i za antib.
bedasto mi je kad vidim da su žene popile svu silu antib. i često - niš od toga.
dajte razmišljanja


Quote:
laura_d kaže: Pogledaj post
Trebam vaše savjete i informacije... čim prije...please...

Danas sam dobila pozitivan nalaz na ureaplasmu.

Liječena sam od e.coli (preko godinu dana), zbog nje sam prije 6 mj i završila u bolnici s upalom bubrega, no čini se da su kile antibiotika napokon upalile - zadnja 2 mjeseca je nalaz sterilan.

Prije 2 tjedna sam, iziritirana svojim doktorom o.p., koji antibiotike propisuje kao da su gumeni bomboni, doslovno ižicala uputnice za ultrazvuk, ct, vaginalni bris i bris uretre, jer me bubrezi ne prestaju boljeti. I tako su mi našli ovo čudo od bakterije i tri bubrežna kamenčića!! Iz otpusnog pisma ne mogu skužiti da li su mi radili bris uretre dok sam ležala u bolnici (bila sam pod takvom temperaturom da se gotovo ne sjećam prva 2 dana), pa ne znam da li ureaplasmu imam već duže vrijeme ili se to moje tijelo ponovno odlučilo samnom našaliti

Zanima me ima li netko iskustava s kombinacijom e.coli-kamenje u bubregu-ureaplasma; postoji li način kako mogu utvrditi da li su mi u bolnici radili bris uretre (da li za to postoji neka kratica u otpusnom pismu); gdje i kako testirati mušku polovicu; ima li neki doktor koji zna zbrojiti 2 i 2; i sve drugo...

Hvala!
plavetna is offline  
Odgovori s citatom