Pogledaj jedan post
Old 29.12.2010., 22:08   #43
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Imam dilemu, pošto je aktualan Lav.

Pošto Lav vlada srcem, pitam se je li ovakav prikaz Isusa lavlji, ili je pak više Strijelčev, obzirom da je religijska tema?
Sve gledam kako ne postaš i rekoh u sebi - mora da nam je TincH u ozbiljnim dilemama?



No moram reći - budeš li tako išla raščlanjivati svaki detalj upasti ćeš u bed. Shalim se malo, no osim što je teško pronaći umjetničko djelo koje podržava u svim segmentima samo i samo tu poziciju probaj se orijentirati na golu Veneru u znaku - to mi sada tražimo. To je ono što se mora očitovati što više. Važno je tekstom uz - staviti sliku u pravu perspektivu. Generalno ove slike doista zrače religijski (ključne riječi za Veneru u lavu su kreativnost, darežljivost, ljubav prema životu, raskoši, spektaklu čak...)


Mislim, možemo mi poslije "smisliti" slike na temu Venera u tom i tom znaku, toj i toj kući tom i tom aspektu ali sada radimo samo Veneru u znaku.

I htjela bih pohvaliti sve sudionike (i one koji se trude i pomažu razmišljanjem) jer ovo što mi radimo na tim slikovnim topicima je iznimno i jedinstveno, ne znam koliko ste toga svjesni.

Quote:
adiam kaže: Pogledaj post
btw...hvala Fish,jer si mi ispunila prijedlog za Van Gogha i suncokrete inače i tebi i curkama super to ide,slike su odlične za sve znakove koje ste radile
Mislila sam da u zagradama napišem da su to svoji suncokreti, ali rekoh si možda ne znaju svi za adiam.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom