Pogledaj jedan post
Old 16.06.2011., 17:24   #98
Quote:
Elabela kaže: Pogledaj post
Drivana drago mi je da si naišla na ovaj forum!Odgovorila si mi na sva moja pitanja,literaturu o Beogradu sam i ja našla.Čitala američke,engleske itd. forume o hipospadiji i došla do zaključka da ima kirurga koji to obave kao NAŠ,a ima i onih drugih pa se za njima mora popravljati.Uglavnom naš doktor je ok,sva pitanja mu mogu postaviti i on na njih odgovara. Mi smo se već sreli s njim,naime operirao mi je starijem sinu hidrokilu.Nakon operacije je rekao da pitam sve što me zanima da će mi odgovoriti.Rekao je i da će se ishod operacije vidjeti kroz 3 tjedna.Na kontroli nakon operacije mene je zbunilo jer je rekao da je zadovoljan s mlazom mokraće,a za sve ostalo da ima vremena i da se može operirati kasnije.Nije nam objasnio zašto nego je brzo završio(bila je puna čekaona djece u gipsevima)moram priznati da sam se uplašila da nas se rješava pa da to popravlja netko drugi kad on više ne bude radio.Idemo na kontrolu sad u 7mj.Reci mi molim te, da li da ga tražim ponovnu operaciju da se piša opet izravna i da piški na pravu rupicu.Jer je rekao da će napraviti još jednu operaciju ako ja baš hoću.Naime naš pedijatar je rekao da su Batinica i Kraus vodeći kirurzi kod nas.
Drago mi je ako sam ti pomogla jer znam koliko zbunjujuće može biti kada te obasipaju sa raznim informacijama sa svih strana. Ne mogu ti ovako savjetovati da neku operaciju radiš ili ne jer bi to bilo neozbiljno obzirom da ne znam kako sve to izgleda kod Vas. Ako piški naprijed i stojećki mislim da je to dobro. Ne znam koliko pišo može biti iskrivljen a da dečko piški naprijed, jer kad je iskrivljen uglavnom piški po stopalima. Ako je to tako mislim da bi trebalo operirati opet. Mislim da je najbolje da pitaš profesora pa ćeš vidjeti. Ne moraš se bojati da te se hoće rješiti, on svoje pacijente shvaća ozbiljno, ali mislim da mu malo više komunikacijskih vještina ne bi škodilo. (sva sreća da nije baš dobar u internetu pa ovo neće vidjeti ) Stari profesori, a pogotovo vrhunski kirurzi, su naviknuti da se njihov autoritet sluša bez pogovora, jer nekad nije bilo interneta da ljudi već sve znaju kad dođu kod njega Uglavnom prof ima nekog od mlađih kraj sebe uvijek kojeg educira i ako će trebati estetska korekcija u kasnijoj dobi bit će sigurno educiranih kirurga da to naprave. Nadam se da će sve biti dobro i želim tvom sinu sve najbolje
drivana is offline  
Odgovori s citatom