Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 13.02.2013., 16:47   #481
Smile namesten atlas

Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Evo nakon raspitivanja rezultat je ovakav- prijateljica koja mi je to ispričala prije par dana je očito sve krivo shvatila, jer radi se o aparatu a ne o ručnom namještanju .
Ja sam bila na namestanju atlasa pre dva meseca. Prvi put kada mi je covek namestao aparatom malo je bolelo, a posle mesec dana je opet na kontroli radio korekciju i tada je bas bolelo. Inace ja sam imala strasnih problema,bol u vratu i osamucenost dve godine bez prestanka, bol u levoj lopatici i lupanje srca, nisam mogla da idem uz stepenice nikako. Pojavila se i skolioza, levo rame dosta nize od drugog, a desna noga duza od leve. Posle tretmana dobila sam vezbe za jacanje i istezanje kicme i nakon dva meseca ja sam kicmu potpuno ispravila,sada mi sva zavide na sjajnom drzanju tela.Lupanje srca je prestalo, jedino sto su se pojavili bolovi u vilicama i kostima lobanje koji su jaci nego ikada. Kao da se sve vraca unazad ka prvoj bolesti koja se pojavila. Ako je neko imao slicno iskustvo volela bih da cujem, jer ne znam da li je normalno da ovako vilice i ove koscice bole. Narednu kontrolu ima za 20 dana.
biljanabb is offline  
Odgovori s citatom