Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 08.07.2013., 07:47   #496
Poz. svima.

Da podijelim i vlastita iskustva s Atlasom. Naručio sam se kod g. Maruševca, čekao cca mjesec dana. Nakon brze i potpuno bezbolne metode namještanja izostale su sve ovdje prije napisane pozitivne reakcije. Da slijedeceg dana nisam imao snaznu, konstantnu glavobolju (koje inace nemam) mislio bi da nista ni nije "ucinjeno". Kako ni prije nisam imao nekih problema s kicmom nezgodno je reci da sam se rijesio problema koje nisam ni imao. I vec kad sam pomislio da sam nepotrebno bacio nesto novaca supruga je primjetila da se drzim uspravnije i da glavu drzim uspravnije no inace (sto je vjerojatno poslijedica dugotrajnog sjedenja za kompom, sto na poslu sto do on-line fps-a rpg-a do sitnih jutarnjih sati)..

Profilax metoda mozda jest bolja, al gledajuci emisiju o tome nije mi bilo "na rubu pameti" , ici na "reklamiranu" izmjenjenu metodu 5000 godina stare tradicije. Nadalje, nije me se dojmilo ni to sto je u emisiji zastupana samo jedna metoda i to od strane covjeka koji ju je "osmislio", istovermeno podcijenjujuci drugu provjerenu tehniku kojoj on nije nasao "korisnost". On je uvidio korist i mogucnost boljitka kroz provjerenu tehniku u izmijenjenom obliku kako bi je mogao "patentirat i zastitit" (ili da napisem naplatit svaku licencu i postotak?).
Iz osobnog iskustva izbjegavam sve ono sto se na tv-u promovira kao zdravo, korisno, pozeljno ili najbolje. Zao mi je sto Misak nije odradio intervjue "obje strane" (makar reportazno), te "sucelio misljenja" i stavove. Ovako ovo zaista ispada poput jeftine reklame odns. prodane reputacije dobrog novinara-istrazivaca "s one strane granice"

LP Svako dobro, mir i ljubav sa svima Vama.
overU is offline  
Odgovori s citatom