Pogledaj jedan post
Old 17.05.2015., 22:33   #38
Covjek je profesor povijesti,a koji se hvali znastvenim i objektivnim pristupom u rasvjetljavanju stvari i educiranju javnosti,koji tvrdi..

Tito nije bio zlocinac

Tito nije bio diktator

UDBA je legitimno stitila interese drzave

I uz to je koristio citav niz relativiziranja i banaliziranja stvari u usporedbama,kojima je htio opravdati sve ono sto je Tito znao,podupirao i za sto je davao zapovijedi..

Uopce sam sokiran da takav netko moze predavati povijest na jednom fakultetu i servirati studentima takve nebuloze..i jos dobije prime time na televiziji da prosipa svoju mudrost gdje se moze svasta izreci ako se ogradi protiv zlocina..kao zao mi je nevinih,ali..zao mi je ubijenih od udbe,ali..zao mi je ovih i onih,ali..

on je samo dokaz,kao i mnogi koji sa suprotne strane besjedaju o povijesti,kako je ovaj narod duboko bolestan ideoloskim podijelama i gledanjima na stvari..zalosno je to sto nam takvi upravljaju drzavom,uce mladost,vedre i oblace kako stignu..
Zato ova drzava i jest supak svemira i ostat ce balkanski cumur i oaza za sve supljake koji su navikli zivjeti od tih stvari..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom