Pogledaj jedan post
Old 18.08.2016., 20:22   #57
Ne znam Vas ali pazi śta i kako radiś i odlućujeś, jer u slućaju nesuglasnosti roditelja sud odlućuje śto će za dijete biti bolje.
Nerijetko odluke donose po nepisanom pravilu da skrbniśtvo nad dijetetom/djecom daju majci ili event roditelju gdje djeca u trenutku spora/rastave stanuje.

Majke budu svakakve pa poslije rastave/odlaska ne samo da uzmu dijete, nego i oteżavaju djetetu kontakt sa tatom.

Ti imaś prednost u ovoj prići jer su djeca żivjela u toj kući gdje Ti a i otac si im.

Majka opet ima prvenstvo jer je majka a kao drugo najćeśće sudovi djecu koja nisu zavrśila barem 6 godina starosti skoro automatski priznaju majci.
Pośto je jedno dijete ispod te dobne granice onda sud ne dijeli (najćeśće) djecu medju roditeljima nego sve daje majci na skrbniśtvo.

Ako żeliś imati redoviti kontakt s djecom i smatraś da bi mogao njima skrbiti onda bi bilo dobro da nastojiś da djecu budu kod Tebe.

Ako żeliś djecu samo zbog toga da se żena vrati, radi dobra Vaśe djece nemoj to ćiniti ni za śto na svijetu -tzn nemoj kombinirati da bi djeca na stalno bili kod Tebe.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom