Pogledaj jedan post
Old 19.12.2016., 21:22   #3841
Quote:
AirBag kaže: Pogledaj post
Točno tako a ekipa udarila ko Fadil sjekač po balvanima pilati o Helfajerima Hidrama vođenim satelitom onlajn, Mi-24 jel brži jel sporiji pa svašta nešto čuda od doktrine, uvezali ih s dalekovodima nekim klještima, usporedbe da ti pamet stane ni Google nezna gdje su našli sve one budelaštine i opise em može ovo em sutra napadamo Dedinje uvezani žicom vodljivom sa dronovima koje vuku tenkovi neki ma sambajle MMSom vatamo migrante u kombijima letimo u reguliranom zračnom prostoru zrakoplovom bez IFR certifikata po retnim pravilima iako noću u Hrvatskoj nije rat ne još .. ma moj kolega nemožemo mi pročitati koliko ovi pitomci i polucijaši mogu izguglati kako će mo jebat sve po spisku kad kajova iskoči iza nekog zelenog rasta a piloti prdnu onaj pasulj ..
poštovani kolega ...jedan od naših vojnih veledostojnika je još davno kad je stigla prva tura ovih kloptera izjavio na HR dalekovidnici kao ćemo sa ovim strojevima moć zbrisat sa lica zemlje čitavu tenkovsku bojnu (ili brigadu) dok lupiš dlanom o dlan....još prije njega drugi jedan veledostojnik reče kako kijove "duže" i neke RADARE pa preko njih kontrolišu sve oko sebe itd,itd... i sad vi tu pizdite na forumaše

PaklenaVatra je uz MMS (disko-kugla sklop) također novitet na ovim prostorima i naravno nama "neukim i neupućenim" u sve tajne i tehnikalije letačke alkemije puno zanimljivija tema...em leti brzo,em radi veliki BUM,em svojim oblikom podsjeća na veliki falus...jednostavno je privlačnija,savršena "droga" za pdrodubljenje osjećaja muškosti , nadmoći nad drugim muškim bićem....to je jedan psihološki moment kojeg niste uzeli u obzir...lansiranje,penetracija,uništenje.....pravi seks ,vrtlog vatre,užarenog metala,praska...pa kom se to ne sviđa???...ko to normalan ne bi lajko ???...pitam ja sad vas ???
jedangrafitni is offline  
Odgovori s citatom