Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 12:12   #7
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Nemam volje ak smo se kratko dopisivali. tipa da se dopisujemo ful intenzivno(5-6 sati dnevno) kroz recimo barem 3 tjedna-onda bih imala volje jer sam upoznala tu osobu do neke određene dubine,i vjerojatno razvila interes za tu osobu(inače se nebi tak dugo dopisivala s njom). Meni osobno baš nema smisla imat hot chat ak ti je jedina motivacija požuda ili zabava.
Ovaj drugi paragraf je takav teški stereotip... poznajem barem par primjeraka gdje dečko nema veću potrebu za sexualnim nego cure. razlika je u tome što uglavnom(ne uvijek,ali uglavnom) cure imaju pojačanu sexualnu potrebu ako su povezane s nekim(u vezi i slično,kad imaju osjećaje prema nekom,pa to sve ima emocionalnu podlogu),dok dečki više imaju sexualnu potrebu zbog požude ili jednostavno potrebe jer su već pomalo postali ovisni o tom. al to češ vidjet kad budeš u vezi
dečkima nije tolko potrebna ta emocionalna komponenta,kolko je potrebna curama. njima je samo da 'imaju nekog s kim će to radit'(nemojte se uvrijedit,malo generaliziram ,al naravno-čast iznimkama,nisu svi takvi)
Bez brige nebu ti niko zamjerio, dobri smo mi decki
Kuzim kuzim, lijepo si ti nama iznjela svoju istinu..kratko i jasno.
A pitao sam i otvorio temu zbog toga jer sam imao par uspjesnih hot dopisivanja ako cemo iskreno i nekoliko neuspjelih...uspjesni su bili tipa sa bivsom i po kojom curom nepoznatom full a ostali neuspjesni su bili sa sve nepoznatim curama...koje na jedan nacin kako bi mogli rec "nisu bile zainteresirane" i makar smo se dopisivali po 3 tjedna konstantno kako ti kazes "po par sati"...i to stvarno raspisavanja a ne ona sranja "kaj radis" "kak si" "xD" "ok"...nego fkt lijepo pricanje.
Samo kaj se neke cure fkt uvrijede kad ih pitas to, umjesto da ljepo odgovore (pricam za ove kaj se dopiaivas 3,4 tjedna i onda te odjebe radi toga jer si ju to pito)..

A tebi metalka puno hvala kaj si nam se raspisala, jos da dobimo koji odgovor od neke druge teen-ke pa da mozemo usporedivat odredeni postotak istinitosti i bilo bu super.
Anonimus9999 is offline  
Odgovori s citatom