Pogledaj jedan post
Old 01.09.2017., 00:03   #59
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ajme.



Znači imali smo i ciljane likvidacije nepoželjnih.... Koja sik mašta.
Senator SMITH: There has been considerable confusion about the cost of the Titanic. I will take the liberty of asking you to state it.
Mr. ISMAY: She cost $7,500,000 sir.
SMITH: And for how much was she insured?
ISMAY: For $5,000,000, I understand, sir.
Titanik je osiguran 2,5 milijuna dolara manje nego što je procijenjena njegova vrijednost.

Daklem za tebe da bude jednostavno:

Imaš dvije kuće. Jednu koja vrijedi 100.000 kn osiguraš na 70.000 kn

Srušiš si kuću da zaradiš puno novaca, ali gle, slab si u matematici pa si izgubio 30.000 kuna.

Ali ipak sretna okolnost! Pa ostala ti je još jedna kuća!



bonecrusher:
Ne mogu vjerovati. Ne, to nije istina. Lik meni kaže da imam #sik" maštu?
"Kao"- ja to izmislio? Isusek, ISuSEk. Pa onda uspoređuje 2 kuće sa 2 broda...a naravno ne zna da jedan od brodova više niš ne vrijedi jer je preživio 6 sudara i više nije siguran za plovidbu- nepopraviv je i treba ga se riješiti. Zove se "Olympic".Prvi je je zaplovio od 3 sestrisnka broda. "Titanic" je glanc nov i dovršen. Treba novaca za izgradnju trećeg broda "Britannic" koji će isto tako biti nov, lijep i potpuno ispravan jer samo ispravan brod ovog tipa može vršiti svoju funkciju. pošto je "Olympic" identičan "Titanicu" zamjenili su samo imena i umjesto siće koja bi bila dobivena za "OLYMPIC"(a niti ga Nitko nije htio osigurati) za isti taj "OLYMPIC" dobivena je ogromna svota, firma je imala love za dovršenje "BRITANNICA" I ostao jOj je jOš I glaNc NOvi "TitaNIC".....ma nemam živaca ponovo pisati-uzalud je, isto kao što je uzalud "Nepoznatom" objašnjavati kakve su krupne "zvjerke" potonule sa brodom...zalud.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom