Pogledaj jedan post
Old 28.11.2007., 11:51   #86
ahhahahha, baš sam se dobro nasmijala čitajući ove naše ženske tegobe.......dlake!!!

a o klisitru....to mi je doživljaj života s prvog poroda.......

naime na prvi porod sam došla dlakava i kad me sestra ogulila s britvom i kao što je sam rekla:,,imate sreće da je žena prije vas ostavila pjenu za brijanje...morla bih vas na suho...'' rekla sam samoj sebi...nema šanse za drugi put...ima da me muž cijelu obezdlakavi, hiihhi

eto baš danas u 12 30 idem na depilaciju dok još mogu ..sad sam 13 tjedana...pa ajde ...al mislim da ću poslje morati više britvicom iako me i toga strah jer mi tako urastaju i još se poguste, da je to tek muka....

netko je spomenuo skidanje dlaka laserom........e i ato sam prošla

bila sam na 12 tretmana , otprilike jednom mjesečno, na zelenom laseru koji garantira uspješnost 80%

kod mene nažalost nije uspjelo...mislim da je svega 30% manje...ajmo reći da su se malo prorijedile al za tolike novce bolje da sam se 10 godina depilirala svaki mjesec pa bi se ionako prorijedile....al to je u mom slućaju....nekome vjerojatno i uspije, ne znam
jedino kaj mi je mm popio krv zbog te love....stalno je govorio...ako uspije ok al ako ne......

i eto javim kak je bilo na čupanju...mislim da je prirodni vosak metoda u pitanju
mamaika is offline  
Odgovori s citatom