Pogledaj jedan post
Old 20.01.2017., 22:02   #18
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
imao sam tocno tu situaciju, bio sam i suduznik bivsoj. digao sam novi kredit da vratim stari jer banka nije dozvoljavala da se kredit samo prebaci na mene.
sve je na kraju ispalo povoljnije, a jos je i u kunama za razliku od starog koji je bio u eurima. morao sam platiti troskove novog kredita.
angazirao sam i odvjetnika koji nam je razjasnio cijeli proces i napravio ugovor.

razlika je da je ona uzela sina i samoinicijativno se iselila iz stana.
A i to isto. Ja sam i dalje suduznik bivsoj sto meni radi velike probleme jer mi je placa "manja" za taj iznos. Nedavno sam.dizao neki kredit i nisam mogao podignuti iznos koji mi treba jer mi je placa tj iznos koji banka gleda manji za taj iznos kredita. I ne mogu tu nista jer banci ne pada na pamet da mene oslobodi toga odnosa samo zato kaj sam se rastao a bivsu boli dupe. Sumnjam da bi uopce i uspjela naci movog suduznika za taj kredit ali koliko vidim ni ne pada joj na pamet traziti . Ona srecom radi pa mi ne sjedaju na placu ali svi znamo kakva je situacija i lako se ostaje bez posla. Nadam se da se to nece ni desiti jer bi mene stavilo u delikatni polozaj da placam alimentaciju i kredit za stan u kojem uopce ni ne zivim. Kaj uopce napraviti u takvoj situaciji? Molim boga da ostane na tom poslu jer me je vec dovoljno izmrcvarila.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom