Pogledaj jedan post
Old 09.10.2017., 16:29   #1835
islam "najveća sila za zlo današnjice"

Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Eto govori se da je Dawkins progledao i govori pohvalno o kršćanstvu, da se islam ne može poraziti ako se kršćanstvo uništi. Dugo mu je trebalo, ali tko čeka dočeka.
Zamisli da se izbace kršćanstva iz Europe, pa na njihovo mjesto zasjedne Islam.
S konja, ne na magarca nego na .... nosoroga, umjesto sedla na rog.

***

Nedavno su mu odbili nastup na radio stanici u USA, jer je "nešto negativno spomenuo glede islama" na twiteru:
Replying to @ToddKincannon
@ToddKincannon Nisam pročitao Koran pa ne mogu citirati poglavlje i stih kao što mogu za Bibliju. Ali često kažem da je Islam najveća sila za zlo danas

Haven't read Koran so couldn't quote chapter & verse like I can for Bible. But often say Islam greatest force for evil today
Na što mu je apologet islama nabacio:
Mustafa Akyol‏ @AkyolinEnglish 21 Mar 2013
More
“@rezaaslan: @RichardDawkins kaže da nikada nije pročitao Kur'an, ali je uvjeren da je islam "najveća sila za zlo današnjice".

says he's never read Quran but he's certain Islam is the "greatest force for evil today."
Pa mu Dawkins odgovara:
Richard Dawkins‏Verified account @RichardDawkins 21 Mar 2013

@AkyolinEnglish @rezaaslan

Nikada nisam čitao Mein Kampf, ali mislim da je nacizam bio zlo. Koji je tvoj problem?

I've never read Mein Kampf, but I think Nazism was evil. What's your problem?


Richard Dawkins‏Verified account @RichardDawkins 31 Mar 2013
More
@SillySharmoo Jeste li pročitali Mein Kampf? Vjerojatno ne. Biste li govorili negativno o nacizmu? Vjerojatno da. Ima smisla?

Have you read Mein Kampf? Probably probably no. Would you speak ill of nazism? Probably yes. Makes sense?
Objavio je otvoreno pismo u odgovoru na otkaz intervjua radi izjave na twiteru o islamu: "Ideja da se bavim nasilno uvredljivim govorom protiv islama je apsurdna, što bi i najizravnije provjeravanje činjenica KPFA-e jasno pokazalo.

"Doista sam snažno osudio mizogniju, homofobiju i nasilje islamizama, od kojih su muslimani - osobito muslimanske žene - glavne žrtve. Ne tražim oprost zbog osuđivanja tih opresivnih okrutnosti i nastavit ću tako činiti."
He published an open letter in response to the cancellation, which stated: “The idea that I have engaged in abusive speech against Islam is preposterous, which even the most rudimentary fact-checking by KPFA would have made clear.

“I have indeed strongly condemned the misogyny, homophobia, and violence of Islamism, of which Muslims — particularly Muslim women — are the prime victims. I make no apologies for denouncing those oppressive cruelties, and I will continue to do so.”
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom