Pogledaj jedan post
Old 10.11.2011., 00:00   #43
Quote:
Molier* kaže: Pogledaj post
Vidim da se nešto govori o Vukmirovićki. Pa da eto i ja kažem koju.
Evo imam ju već četvrtu godinu, jer idem i na etiku, a sad mi predaje i ustav i mogu reći kako je ona "priča za sebe". Ona je osoba koja traži da ti izraziš svoj stav, ali ukoliko nije kao njezin ili sličan njezinom, nećeš dobro proći kod nje. Naravno ne odrazi se to na ocjenama, već na psihi. Komplicirana osoba definitivno, no valja i takve upoznati, jer oni jednostavno misle da sve znaju. Heh, od njenog "čitanja iz plavih očiju" i sl. Često me živcira tim svojim kak ti čitanjem iz plavih očiju, jer ti ne znaš šta netko misli, možeš samo pretpostaviti, koliko god to zvučalo čudno. Iako ima sto godina, ne može pričitati što netko misli, samo nagađati.

Inače o ovoj školi. Zanimljiva tema. Mislim da mnogo ljudi, nakon što se upuste u ovu školu, odustane od Pravnog fakulteta, jer vidie što ih tamo čeka. Sami štreberajluk. Matematika je minimum minimuma, strani jezici - ako ih sam ne naučiš, proći ćeš loše, jer barem oni profesori koje ja imam su toliko pasivni da mi često dođe da odem u prosvjetu, jer ništa ne rade. Sjednu na stolac, strana ta i ta i sad ti uči. Odlično. -.-'
A za maturu se dobrano moraš sam pripremati. Pa si ti razmisli. I ako ne visiš po Bog zna kakvim stranicama tvoja opća kultura će biti 0.

Pamet u glavu!
jel se još hvali kako je jajo iz prljavaca bio njezin učenik?
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom