Pogledaj jedan post
Old 25.09.2008., 11:21   #14
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
kazes da je spor u voznji, a jos bi mu dao normabel ili apaurin? bas bi tada pao.

ja jedva prosla iz petog puta. mislim, nije da su me pustili, odovozila sam korektno bez gresaka za pad, ali od tad nisam vozila jer me strah. isla sam polagati vozacki jer su rekli da idem i trenutno se vremenski bila pruzila prilika. sad znam da bi trebala poceti voziti, uzeti neke dodatne sate, ali necu dok mi ne bude frka (citaj: kad necu moci javnim prijevozom do posla ili nece biti tate/mame da vozi u shoping namirnica i sl).

jedino rjesenje je da vozika s nekim tko ima vozacku po kvartu da izgubi taj strah i nervozu. mozda bi trebao dodatne sat (ako ih vec nije uzimao). to bi bilo najbolje da pitate instruktora. mislim da nije rijec o nekom panicnom strahu pa ce vec uspjeti proci. najvaznije je da on to zeli (a vjerujem da zeli al ne moze protiv treme) i da poslije vozi.
Tako je bilo i meni frka, ali ne smes razmisljati sta ako ovo, sta ako ono. Samo sedi auto, pritisni kvacilo - ubaci u prvu, okreni kljuc i vozi. Prvo malo tu po kvartu, pa onda malo dalje i dalje. Najbolje ti je sto pre ubaciti se u guzvu, reka automobila i samo ih pratis - gledas kako oni tako i ti. Tako ces najlakse savladati raskrsnice (pratis auto ispred tebe koji skrece ). Parkiranje ces najbolje uvezbati na parkinzima supermarketa, posto uvek ima slobodnih mesta. Takodje, dobro je imati auto-osiguranje ako npr. kao ja oceses banderu ili otkines vrata od auta Oba puta mi se desilo dok sam uparkiravao auto u dvoriste. Znaci samo opusteno i veruj u sebe. Dodatni casovi ti ne trebaju 100%, posto tehniku znas ali nemas samopouzdanja.
__________________
"we are fucking terrorists.....uh....hmmm...i mean holly warriors"
Svitac is offline  
Odgovori s citatom