Pogledaj jedan post
Old 19.07.2006., 12:20   #142
Quote:
ishamael kaže:
a bull terrier?

btw, bull terrier ima najjaci ugriz medju psima. koliko ja znam. down face & stuff
Ovako sd bi se moga raspisati na tu temu ali cu probati skratiti.Bull terijer je snazan pas i papren,siguran sam da mu je i ugriz razoran.Ipak,sa pitovima se ne moze mjeriti,a virujem tesko i sa stafordima jer su ovi ipak pitovi najblizi rodjaci.Ne mogu tvrditi da pitovi i stafordi sigurno imaju najjaci ugriz medju svim psima jer neki kazu da npr. bordoska doga ima strahoviti ugriz,zatim tu je i doga argentino i jos neke pasmine.Takodjer je glupo tvrditi da pit bullu niko ne moze nista jer svaki je pas ipak svoja jedinka ali oni su dokazali da su najspremniji i najsrcaniji borci.Bull terijer se neko vrime koristia za borbe ali se od toga odustalo(mozda se jos negdje koriste za borbe ali rijetko).Sta se tice terijera tipa bull lista po snazi ugriza i borbenoj sposobnosti bi isla ovako nekako1. pit bull,2.americki staford,3.bull terijer i 4.stafordshire bull terijer.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Odgovori s citatom