Pogledaj jedan post
Old 05.03.2003., 13:20   #1
Sindrom policističnih jajnika ili PCOS

...da se jave.

Pila sam Diane 4,5 godine s pauzama, sad pijem Triquilar uz neke sitnije nuspojave. Diane su mi se totalno zgadile, ponajviše zbog foruma....

Nezadovoljna sam svojom ginekologicom, ona kao da ne zna ili mi ne želi detaljno reći sve o tome... Ili ja pretjerujem? Kad god je pitam ona mi govori nešto neodređeno poput - 'liječiš se do daljnjega' ili 'to će ti bit tak do trudnoće' Ma krasno, hvala vam...

Ja ne mislim bit trudna još 10 godina!

Kaj je najbolje na Dianama piše da je to izlječivo i da se tretira od par mjeseci do dvije godine... Na netu isto tako... Znači, meni bi trebalo biti ok kad prestanem piti te tablete ali čim napravim pauzu menga mi opet šteka i ništa nije u redu... To mene muči budući da sam ja imala blaži oblik cisti (tzv. mikrocistične jajnike) što bi trebalo biti relativno izlječivo.

Jedino što mi se lice očistilo, to je ok.

Sad idem privatniku čisto da čujem drugo mišljenje... Moram reći da me niti jednom nije slala na kontrolu krvi dok sam pila Diane.

PITANJA za vas curke:

1. Je li ikoja to izlječila da više nikad ne mora piti tablete?
2. Je li se ikojoj išta pogoršalo od terapije?
3. Zna li itko više o tom fenomenu cista na jajniku i hormonalnog poremećaja...? Zašto do toga dolazi? Dr. mi ništa ne zna konkretno reći, možda netko od vas ima bolje doktore...

Hvala vam.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom